1

ZAJÍMAVOSTI

V TÉTO RUBRICE SI MŮŽETE PŘEČÍST O RŮZNÝCH UDÁLOSTECH KOLEM NAŠEHO HRANÍJIRKA SLAVIL 50

A oslavili jsme to jak se patří přímo v bránický hospodě a jak jinak, než písničkou STARNOUCÍ MLADÍK - Jirku jsme vyšoupli na parket a ženský se o něj poprali, trochu jsme mu polepili padesátkama aparaturu, předali obraz a soudek piva (to vychrupnem až na dalším turné Vsočina - asi na Jaře)..


3. NAROZENINY SE BLÍŽÍ

Rok se s rokem sešel a zase se blíží naše narozeniny - jako obvykle to oslavíme v hotelu JIZERA v Otradovicích - už se těšíme. Možná bude i nějaká cena jako vloni....

Tak to máme za sebou, podle očekávání jsme si to užili do sytosti se všemi kulturními atrakcemi, které s tí byly spojený - tombola byla pompézní, cena za celoroční práci v oblasti hudby super (bohužel skončila ve skladu aparatury, tak fotka až někdy příště).
27. KVĚTEN

.Máme nový přírustek do kapely - elektroakustika TANGELWOOD 155 AT LH - skvělá šestistrunka pro leváka..FRANKLIN ACOUSTIC - HLAVENEC 15. 1. 2010

Tak máme za sebou první hraní akusticky - a myslím, že se nemusíme stydět. Nálada v hospodě byla perfektní, společně s místními jsme i zavzpomínali na zlatý časy FAMILY PLUS - kupodivu je to tam ještě stále v paměti lidí jako jedna z nejlepších kapel, co tam hrála..
To nás docela potěšilo ale zároveň nás to tlačí do vyšších výkonů s FRANKLINEM.
No po sedmi hodinách u piva a vodek od štamgastů jsou z toho 2 hraní v letošním roce v plný palbě a to je to, co jsme chtěli. Doufáme, že se zase vracíme do Hlavence. 

FRANKLIN ZÁBAVA - 2. narozeniny

Tak jsme e konečně dočkali. Rezervovaná hospoda hučela jako v úle, téměř všichni, který jsme na oslavu 2. narozenin pozvali se dostavili. Myslím že jsme si to užili do sytosti a ve třech jsme udělali mejdan jak se patří. Díky taky našim hostům, kteří si s námi zahráli nebo zazpívali. Holomkům do Kostelce za výborně zpracovanou tombolu asi budeme muset vymyslet novej text na Brandejs od Bluesbarry - bude se samozřejmě jmenovat Kostelec. Těší nás, že jsme získali zlatýho skřivana - porazit v nominaci Karla Gotta a Evu Pilarovou - to chce velký nervy. Ale podařilo se a radost byla veliká - hlavně Jirka (fotky jsou v galerii). To ještě neměl rockově omotanou pásku DEK TRADE okolo hlavy.....

Tak zase za rok.

(Jo a taky poděkování Ivaně za výborný koláče ke kafíčku v neděli dopoledne na chatě u Jirky)
 

ŘÍJEN 2009 TURNÉ VYSOČINA

Tak jsme se konečně doslali na Vysočinu. Po vzájemné domluvě, že známe společně hospodu v Horních Pasekách u Časarů a v Rejčkově  U Jerryho jsme vymysleli víkend u nás na chatě. Bylo to super, v pátek hraní v Rejčkově, kde se o nás starali jako o státní návštěvu, v noci jam session na chatě, v sobotu hraní na zábavě u Časarů s tradičním záchodem na přilehlým hnoji a to vše okořeněné neskutečnou srandou - prostě víkend, na kterej se nedá zapomenout. U jerryho jsme se zapsali nejen dobrou muzikou ale i do klubu labužnických pohodářů pod č. 438, 439 a 440. Jirka už plánuje další akci, tentokrát na chatě u něj. Je dobře, že i Honza má chatu v Čermný. Ta už se na nás taky klepe.


ZÁŘÍ 2009

Honza
si konečně koupil vysněný dechový syntezátor . . . .
Zajímavý na tom je to, že jsem si v červenci koupil zcela náhodně časopis MUZIKUS, kde byla na tohle recenze a na přiloženým CD i hudební ukázka toho, co do dokáže. Ani já ani on jsme o tom dříve neslyšeli, ale to co bylo na CD nás tak dostalo, že pouze přemýšlet o tom, že by se naše muzika dala někam posunout nám trvalo 1 měsíc. Už je to doma a je to BOMBA.


SRPEN 2009


Tak jsme si pořídili konečně kapelní přibližovadlo . . .

30. 5.  Oslava padesátin ZÁRYBY

Celkem neuvěřitelný hraní pro cca 25 lidí, kteří se neuvěřitelně dobře bavili už od první písničky. Začali jsme hrát v 16,00 a končili jsme celkem proti vůli našich objednavatelů
v 01,00 - to už nás pekelně bolely prsty po devítihodinovým hraní.
Taková zábava se nevidí často.